Зірка «Кавказької полонянки» розповіла про домагання легендарного Гайдая

Зірка фільму «Кавказька полонянка» Наталія Варлей написала автобіографічну книгу, в якій згадала про домагання з боку режисера Леоніда Гайдая.

Як інформує НАРОДНА ПРАВДА, в книзі «Канатоходка» вона розповіла про випадок, який пережила під час зйомок.

Варлей згадала, що одного разу, після святкування дня народження Олександра Дем’яненка, який в «Кавказькій полонянці» грав Шурика, Гайдай проводив її до готельного номера і зайшов за нею в номер.

«І ми сіли — я на краєчок стільця, а Леонід Іович у крісло біля вікна — навпаки. Ситуація була більш ніж незграбна… Я почала заповнювати паузу», щось бурмотіти про день народження Сашка, про завтрашні зйомки… І тут у коридорі пролунав гучний звук квапливих кроків і зупинилася в дверях Ніна Павлівна. Я від збентеження не знайшла нічого розумнішого, ніж заявити: «Ми говоримо про роботу!». Ніна Павлівна мовчки вийшла. Грюкнули двері сусіднього номера. Леонід Іович піднявся з крісла і пішов до виходу, я рушила, щоб зачинити за ним двері. Але Гайдай несподівано сам закрив їх зсередини, повернувся і спробував мене поцілувати», – цитує Варлей super.ru.

Вдова Гайдая, актриса Ніна Гребешкова заявила радіостанції «Говорит Москва», що причиною одкровень Варлей став клімакс. «Це, напевно, клімакс. До Гайдая звертайтеся, але він уже помер двадцять п’ять років тому. Мені це нецікаво», — сказала вона.

Нагадаємо, раніше відразу вісім жінок звинуватили зірку Голлівуду, 80-річного оскароносного актора Моргана Фрімена в неналежній поведінці і сексуальних домаганнях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *