Зарплата українців зросла на 27% за рік

У Державній службі статистики повідомили, що у січні-травні 2018 року розмір середньої заробітної плати в Україні зріс на 26,7 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом у минулому році. Наразі розмір середньої зарплати становить 8225 гривень, повідомили у прес-службі Держстату.

Найвищий рівень оплати праці зафіксували у сферах авіаційного транспорту, фінансової та страхової діяльності, інформації та телекомунікацій, наукової та технічної діяльності, виробництва фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, а також добування кам’яного та бурого вугілля.

Найнижчий рівень заробітної плати – на підприємствах поштової та кур’єрської діяльності, охорони здоров’я, тимчасового розміщування й організації харчування, бібліотеках, архівах, музеях та інших закладах культури, а також у сфері водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

Найвищі зарплати зафіксували у Києві – 12 721 гривень, Донецькій області – 9 173 гривень, Київській – 8 392 гривень та Дніпропетровській областях – 8 237 гривень. Найнижчі – в Херсонській, Чернігівській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Як відомоНаціональний банк України анонсував підвищення цін на газ для населення на 25%. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *