Як олігарх Димінський замітав сліди злочину: Родичі вбитої жінки розповіли шокуючі подробиці

Речі, які могли б допомогти в розслідуванні справи гучного ДТП за участю авто українського мільйонера Петра Димінського, були вивезені з будинку підприємця, а один з автомобілів нібито був вкрадений.

Про це повідомила мама загиблої Наталі Тріли Марія.

«Коли поліцейські приїхали до Димінського додому, звідти вже все було вивезено. Якісь люди мили в будинку підлоги і стіни. Очевидці розповідали, що відразу після ДТП Димінський пересів у «Лексус» зі свого кортежу і поїхав з місця трагедії. «Лексус» теж зник. Охоронці Димінського заявили, що автомобіль нібито вкрали», — зазначила мати загиблої дівчини.

За словами жінки, очевидці трагедії говорили, що за кермом автомобіля знаходився не охоронець Димінського, а інший чоловік.

«Один чоловік чітко сказав, що бачив за кермом «Мерседеса» сивого чоловіка. Але коли я на наступний день приїхав до нього, він вже заявив, що нікого не бачив. Очевидно, людей залякують», — заявив брат загиблої Степан.

Зараз, коли постало питання про продовження підозрюваному запобіжного заходу, з’ясувалося, що охоронець підпадає під амністію, але розслідування даної справи продовжили до 19 лютого.

Заплутує справу і нібито наявність ДНК-експертизи, яка показала, що за кермом був зовсім не охоронець мільйонера.

«Спочатку привселюдно заявляють про результати експертиз, а тепер виявляється, що це таємниця не тільки для нас, але і для прокурора. Створюється враження, що за нашою спиною хтось з кимось домовляється. Зрозуміло, чому провину поклали на охоронця. Він важко хворий, і очевидно, що йому не дадуть великий термін. Посудіть самі: ще навіть не було вироку, а вже говорять про амністію», — сказала Марія.
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *