Холодницький звинуватив НАБУ в провалі справи Труханова

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що у провалі справи проти мера Одеси Геннадія Труханова винне Національне антикорупційне бюро України.

Холодницький у відповідь на заяви глави НАБУ Артема Ситника в інтерв’ю для Української правди зазначив, що ніколи не спілкувався з Трухановим.

«Знаєте, коли Труханова затримали, то його в той самий день до суду чомусь не привезли. Я телефоную в НАБУ і питаю, в чому справа. Знаєте, що мені кажуть? «У нас машина поламана», – розповів глава САП.

За його словами, він наполягав, щоб суд над мером Одеси відбувся в той же день після його затримання. Проте НАБУ вирішило провести суд на наступний день, що призвело до сутичок, у ході яких було поранено поліцейського.

Холодницький додав, що у нього ніколи не було розмов ні з Трухановим, ні з його заступником Павлом Вугельманом. Крім того, глава САП додав, що особисто підписав підозру меру Одеси.

Раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України порушила кримінальне провадження проти глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького за підозрою в розголошенні відомостей досудового розслідування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *