Ветеранів війни на Донбасі закликали організувати власний парад до Дня Незалежності

Ветеран війни на Донбасі, екс-боєць 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Олександр Погребиський, який балотується до Ради за списком «ЄС» Порошенка, закликав інших ветеранів організувати власний парад до Дня Незалежності.

Про це Погребиський написав на своїй сторінці у Facebook.

Військовослужбовець виклав фото з параду 2016 року, зазначивши, що хотіли, аби «наш народ, якому ми давали присягу, побачив нас не тільки брудними і в окопі, але і гордими в гарній формі з спорядженням та зброєю».

«Парад це не святкування і не прикол, не фішечка, і не концерт. Це неймовірний зв‘язок Збройних Сил України і Народу України, який важко передати словами, його можна відчути тільки на параді! Парад так Парад. Параду Бути», – написав він.

Ідею підтримав інший кандидат від «ЄС» Порошенка Юрій Бірюков, висунувши на позицію керівника заходу, ветерана АТО, командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський скасував військовий парад на День Незалежності, 24 серпня, а зекономлені 300 млн грн віддасть на премії військовим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *