В Україні за перше півріччя на виробництві постраждали понад 2 тис. осіб, з них 189 – загинули

За перше півріччя 2019 року в Україні постраждали 2 335 осіб від нещасних випадків, пов’язаних із виконанням службових обов’язків, із них 189 осіб загинули.

Про це повідомляє пресслужба фонду соціального страхування України.

Згідно з повідомленням, найбільша кількість страхових нещасних випадків сталася на підприємствах вугільної промисловості та серед працівників торговельних мереж.

Найчастіше упродовж шести місяців травмувались водії автотранспортних засобів (124 потерпілих), гірники очисного забою (83), прохідники (61).

Крім того, почастішали групові нещасні випадки, які сталися при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів.

Повідомляється, що з усіх випадків виробничого травматизму, найбільше потерпілих було зареєстровано в Дніпропетровській області (15,5%), місті Києві (11,1%) та Донецькій області (10,7%). Кількість травмованих осіб у цих областях складає 37,3% від загальної кількості травмованих по всій країні.

Порівняно з тим же періодом минулого року загальна кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 2,1%, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 9,2%.

Нагадаємо, через дефіцит фонду соцстрахування українцям масово затримують виплати за лікарняними листами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *