В Україні видали першу ліцензію на продаж продуктів з конопель

В Україні видали першу ліцензію на імпорт високоякісних каннабідіолів, концентратів і екстрактів, готових продуктів і продуктів переробки.

Наразі американська компанія C21 Investments Inc. перебуває в процесі подачі заявки на отримання майбутніх додаткових ліцензій, серед яких і ліцензія на вирощування конопель, повідомляє компанія C21 Investments Inc.

Головний виконавчий директор C21 Investments Inc Роберт Чейні зазначив, що його компанія задоволена отриманням першої ліцензії, яка була випущена в Україні. Крім того, компанія планує розширити свою діяльність на Європу.

«Для нас це гарна можливість побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця і використовувати конкурентні переваги України для доступу до ринків ЄС та глобальних ринків», – розповів виконавчий директор C21 Investments Inc.

Компанія вже відкрила представництво в Києві. C21 Investments Inc. є вертикально інтегрованою компанією канабіс-індустрії, яка культивує, обробляє і поширює продукти з канабісу в США.

Як відомо, словенська авіакомпанія Adria Airways прийняла рішення припинити польоти в столиці України, Польщі та Румунії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *