У Зеленського розповіли, скільки часу потрібно для подолання корупції в Україні

В Офісі президента заявляють про намір протягом наступних 5 років перемогти корупцію в Україні.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка під час виступу на конференції «Нова антикорупційна стратегія для України: якою вона має бути?» в Києві, передає УНІАН.

«Одна із ключових тез нового президента – це діджиталізація. Можна практично з усіма проявами корупції та зловживань боротися цифровими методами», – сказав він.

За словами Рябошапки, також в антикорупційній стратегії для України потрібно зосередити увагу на найбільш корупціогенних сферах.

«Для прикладу взяти корупційні прояви в державних підприємствах, монополіях, державних банках. Другий сектор – енергетика чи видобувна галузь, наступний – сфера оборони і безпеки. Тобто, це ті сфери, в яких є найбільші проблеми в плані корупції, потрібно ідентифікувати їх та зосередитися саме на них», – зазначив він.

В той самий час Рябошапка зауважив, що для вирішення питань, які стосуються доброчесності та формування етичних засад поведінки потрібен досить тривалий період.

«Часу у нас насправді не так багато. Як говорив президент, він прийшов на один строк, на 5 років, і за ці 5 років ми повинні перемогти корупцію», – наголосив заступника керівника Офісу президента.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський пообіцяв керівництву новоствореного Антикорупційного суду допомогти запустити його до 5 вересня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *