У РФ відкрили другий центр видачі російських паспортів жителям окупованого Донбасу

У Ростовській області відкрився другий центр видачі паспортів РФ для жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання «Кавказький вузол».

Повідомляється, що новий центр запрацював у селі Покровському. За словами представника МВС Росії з питань міграції Кирила Адзинова, є готовність «розглядати питання про відкриття нових пунктів». Він також заявив: «Розраховуємо, що перші паспорти вийдуть раніше визначеного граничного строку [три місяці]».

Разом з тим ТАСС повідомило з посиланням на представника МВС Росії, що прийом документів особисто від жителів окупованого Донбасу в Ростовській області не ведеться. Для передачі заяв та документів є спеціальні уповноважені на території ОРДЛО, вони повинні доставляти документи в Ростовську область.

Кореспондент «Кавказького вузла» відвідав 30 квітня пункт видачі російських паспортів в Новошахтинську. В 12.45 напередодні святкового дня там вже було закрито. А охоронець запевнив, що відділення не займається прийомом документів безпосередньо від жителів Донбасу.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощення отримання паспортів для жителів окупованих територій Донбасу, які перебувають під контролем бойовиків “ДНР-ЛНР”.

Нагадаємо, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що видача паспортів РФ мешканцям ОРДЛО потрібна Росії для того, щоб мати додаткову можливість відкрито використовувати свої збройні сили на Донбасі під приводом “захисту громадян РФ”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *