У Парубія назвали відкриту на нього справу НАБУ «інформаційним фейком»

Прес-секретар спікера Верховної Ради Андрія Парубія Андрій Ковальов запевняє, що порушене Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) кримінальне провадження жодним чином не стосується його керівника.

Про це він написав у себе на сторінці в Facebook.

Раніше повідомлялося, що провадження відкрито за фактом можливого нецільового використання бюджетних коштів Парубієм.

За словами Ковальова, після появи інформації у ЗМІ про це, Парубій ініціював проведення допиту та зустрівся з прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), який веде відповідну справу.

«Під час допиту було з’ясовано, що справа порушена за заявою колишнього працівника апарату Верховної Ради і вона жодним чином не стосується Андрія Парубія. Звільнений працівник у своїй заяві стверджує, що підрозділ апарату, який був утворений у 2002 році створювався незаконно. Підкреслю – йдеться про 2002 рік. Андрій Парубій немає відношення до створення жодних підрозділів, зокрема і у 2002 році», – написав Ковальов.

На його думку, це «типовий приклад інформаційної атаки», яка до того ж «підтримується російськими ЗМІ і проросійськими медіа в Україні»: «Це все не більше ніж інформаційний фейк».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *