У Дрогобичі студенти та викладачі педуніверситету зустрілися із військовим капеланом Михайлом Коліщаком

У м.Дрогобич у світлиці Івана Франка філологічного факультету педуніверситету відбулася зустріч студентів та викладачів із військовим капеланом Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Михайлом Коліщаком.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на педуніверситет.

Капелан торкнувся надзвичайно актуальної, але, на жаль, часом затертої у нашій свідомості, теми – розриву двох світів. На зустрічі він наголосив, що хлопцям, які потрапили у с епіцентр розвитку військових подій, дуже важко після того, як вони повертаються додому, адаптуватися в мирному світі. Тому важливу роль відіграє духовна підтримка наших воїнів як на фронті, так і у звичному колись оточенні. Цим отець і займається вже протягом довгого часу, ризикуючи власним життям. Крім того, о.Михайло рушійною силою у цьому аспекті назвав студентство – майбутнє нашого народу.

Заступник декана з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Марія Стецик також виступила з промовою, нагадуючи усім присутнім, що війна триває і зараз вона набула ще більш небезпечної форми – це інформаційна війна. Та незважаючи ні на що, перш за все ми маємо пам’ятати ту велику пожертву, яку зробили усі, хто поклав своє життя за волю України. Тому кожен з нас має довести, що ми гідні називатися українцями і гідні мати таких самовідданих співвітчизників.

Захід відбувся за сприянням благодійної організації «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *