У БПП стався скандал після звинувачення херсонського губернатора у вбивстві Гандзюк

У штабі БПП прийняли рішення заборонити губернатору Херсонської області Андрію Гордєєву брати участь у форумі, на якому Петро Порошенко має оголосити про своє висунення в президенти, після того як батько загиблої активістки Катерини Гандзюк звинуватив губернатора в причетності до вбивства його дочки.

Про це повідомило джерело видання strana.ua, зазначивши, що у фракції БПП таке рішення викликало різке обурення.

За його інформацією, штаб БПП прийняв рішення не допускати Гордєєва до участі в форумі, який має відбутися 29 січня. Водночас він зазначив, що у фракції БПП відмовилися сприймати це рішення.

«Депутати кажуть, що так робити підло. Якісь вороги намовили батька Каті Гандзюк виступити з цими голослівними звинуваченнями, і ми тут же підняли лапи вгору і здаємо свою людину. З такими підходами від нас просто все розбіжаться скоро. Хто тоді на виборах взагалі працювати буде», –  повідомило джерело.

Наразі нардепи намагаються переконати штаб відмовитися від рішення не допускати губернатора Херсонської області на форум.

Нагадаємо, батько вбитої херсонської активісти Віктор Гандзюк назвав «Блок Петра Порошенка» і ВО «Батьківщина» партіями вбивць його дочки Катерини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *