У 2019 курс долара буде в коридорі між 30 і 40 гривнями – політолог

Політолог Андрій Золотарьов вважає, що курс долара в 2019 році буде знаходиться в коридорі між 30 і 40 гривнями. У коментарі для golos.ua політолог зазначив, що економічних передумов для утримання курсу долара немає.

«Якихось передумов для того, щоб ситуація на валютному ринку була стабільною або почала поліпшуватися, на сьогоднішній момент немає. Не виключаю, що ми побачимо обвал гривні, оскільки в бюджеті є ряд нездійсненних і не реальних статей», – пояснив Золотарьов.

За його словами, зокрема до таких статей відноситься приватизація. Через не реальні статті бюджет не буде виконаний, внаслідок чого доведеться «друкувати гривню».

«МВФ періодично коригує свої прогнози. Наприклад, фонд уже знизив прогнози економічного зростання. Як ми утримаємо курс, якщо у нас є дисбаланс експорту та імпорту. Ми купуємо більше, ніж продаємо. Відповідно, нам потрібно буде друкувати більше гривні для того, щоб робити емісію, внаслідок якої Нацбанк буде намагатися утримати курс нацвалюти», – додав Золотарьов.

Як відомо, глава Ради Національної банку України Богдан Данилишин заявив, що курс гривні до долара має становити 28,5 гривень до кінця 2018 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *