Тимошенко вимагає від НАЗК дослідити збагачення президента

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко вимагає, щоб Національне агентство з питань запобігання корупції взялося за дослідження збагачення президента України Петра Порошенка.

З відповідною заявою вона виступила на погоджувальній раді парламенту, повідомляє ТСН.

Політик заявила, що у 2018 році доходи глави держави зросли, про що свідчать зміни, які він вніс до своєї декларації протягом року.

На думку Тимошенко, НАЗК потрібно скласти протокол про корупцію, тому що Порошенко збільшив свої доходи у 82 рази.

"Я тримаю в руках декларацію Порошенка за минулий 2018 рік, а також документи, якими він додекларував у 2018 році свої статки. Президент України за рік у 82 рази збільшив свої доходи. На тлі крайньої бідності людей. А що найцікавіше, що частину своїх доходів він збільшив на тому, що дає свої особисті гроші своїй країні під час війни під відсотки. Лихварство президента під час війни, розрухи і практично майже голоду — це злочин. Є абсолютний конфлікт інтересів між президентом, який має всі повноваження і призначає керівника Національного банку, а також тим, що він своїй державі віддає гроші під відсотки. Я звернулася до Національного агентства з питань запобігання корупції з офіційною заявою про конфлікт інтересів", — заявила Тимошенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *