Тимчук пояснив, як Путін хотів осоромити Україну перед Трампом

На власній сторінці у Facebook нардеп Дмитро Тимчук повідомив, що голова Кремля Володимир Путін намагався переконати адміністрацію президента США Дональда Трампа та країни ЄС у тому, що Україна – це «держава-терорист», проте у нього нічого не вийшло, про що повідомляє replya.net. 
За словами нардепа, у самопроголошених республіках активно розігрують карту «сформованих та самодостатніх» квазідержавних формувань. Таким чином, наголосив Тимчук, мова йде про нову стратегію щодо Донбасу, яку розробив російський президент Путін, котрий вже змирився з тим, що його намагання показати американському президенту Дональду Трампу Україну терористичною державою завершилися нічим. 

На переконання Тимчука, керівник Кремля має два плани. Суть першого полягає у імітації остаточного оформлення «Л/ДНР» у вигляді ніким не визнаних формувань і таким чином, здійснювати на Київ тиск, аби там взяли назад ОРДЛО, проте лише на умовах Путіна. Є ще другий варіант, який, безумовно, для Кремля набагато гірший у порівняні з виконанням Мінських домовленостей. Мова йде про втілення придністровського сценарію. Додало певного резонансу і те, що ватажок «ДНР» Захарченко видав указ про так званий «кордон» республіки. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *