Степанов вважає, що на Одещині досконало вимагають гроші

Очільник Одещини Максим Степанов розкритикував чинне законодавство з фітосанітарного контролю

За його словами, в Україні не визнається жоден сертифікат жодної країни світу. Як передає Depo.Одеса, про це голова Одеської ОДА Максим Степанов написав на своїй сторінці у Facebook.

«Всі країни, включаючи Америку і ті, що входять в ЄС, знаходяться в зоні ризику. Крім України! (Це цитата, я не жартую). І виключно лабораторія Держпродспоживслужби може визначити наявність тих чи інших мікроорганізмів в овочах/фруктах, які завозять імпортери. У нас живуть метелики при температурі мінус 15. Привіт вчителю біології! Чому ж Ви мені в школі про це не сказали!?» — написав голова області.

За його словами, для лабораторії товар відбирається десятками і сотнями кілограмів, «щоб знайти і визначити ними ж (співробітниками лабораторії) підкинуту мушку».

Степанов зазначив, що в Україні створена одна з найбільш досконалих систем по потенційному вимаганню грошей. Але він впевнений, що цю систему легко побороти, просто внісши зміни в невелику кількість нормативно-правових актів й додав, що вже почав цим займатись.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *