СБУ зняла з Ахметова звинувачення у фінансуванні тероризму – нардеп

Служба безпеки України зняла обвинувачення у фінансуванні тероризму з олігарха Ріната Ахметова, народного депутата від «Опозиційного блоку» Наталії Королевської та екс-голови парламентської фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова.

Про це повідомив народний депутат Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши скан-копії відповідної постанови.

Так, кримінальне провадження стосовно Ахметова, Королевської та Єфремова було закрито старшим слідчим Головного управління СБУ в Донецькій і Луганській областях Станіславом Фесенком у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Луценко припускає, що Єфремов ще на деякий час залишиться у СІЗО, але «нинішній результат роботи правоохоронців мусить зароджувати у його серці надію на найскоріше визволення з-під тягаря неправдивих звинувачень».

Нагадаємо, за даними журналіста Марини Данилевич, активи бізнесмена Ріната Ахметова у 2018 році досягли дореволюційної вартості. Зокрема, завдяки вугільній формулі «Роттердам+» Ахметов заробив 5 млрд доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *