САП знову чекає Продана на допит

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) викликала колишнього виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана на допит у п’ятницю, 30 листопада.

Про це повідомляє САП на своїй сторінці у Facebook.

У Спецпрокуратурі зазначили, що Продан після повернення в Україну відмовився приймати повістку про виклик на допит 26 листопада.

Тепер, зазначають у САП, ним і його адвокатами отримано повідомлення про виклик на 30 листопада до приміщення Національного антикорупційного бюро як підозрюваного в незаконному збагаченні та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

У прокуратурі нагадали, що вже тричі викликали екс-главу ДФС на допит, але він не з’явився і досі не надав будь-яких підтверджуючих документів про поважність причин своєї неявки. Також, вказують у САП, немає документального підтвердження того, що Продан з 15 по 21 листопада перебував на лікуванні в німецькій клініці Байройт.

Нагадаємо, 16 листопада Спеціалізована антикорупційна прокуратура заочно оголосила екс-очільнику ДФС Мирославу Продану про підозру. Екс-фіскал на той момент перебував за кордоном, як він стверджував, на медичному обстеженні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *