Санкції проти Росії: Україна та ще три країни підтримали Євросоюз

Чотири країни – Україна, Норвегія, Албанія та Чорногорія долучилися до рішення Ради Європейського Союзу про продовження до 31 липня 2019 року економічних секторальних санкцій проти Росії.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це про це йдеться у заяві верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріки Могеріні.

“Рада ЄС прийняла рішення 21 грудня про продовження обмежувальних заходів на шість місяців (з 31 січня 2019 роки) до 31 липня 2019 року. Країни-кандидати – Чорногорія та Албанія, країна-член Європейської економічної зони – Норвегія, а також Україна приєдналися до цього рішення. Вони привели свою національну політику у відповідність з цим рішенням Ради ЄС”, – зокрема йдеться у заяві.

Зазначається, що Європейський Союз “прийняв це рішення до відома і привітав його”.

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Росії у відповідь на нові американські санкції заявили, що “на відміну від 2014 року і банки, і підприємства вже знайшли способи адаптації до цієї неприємної ситуації”.

Разом із тим, у Росії визнали, що рубль за 2018 рік втратив 21,1% вартості до долара і 15,5% — до євро, це наслідки санкцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *