Садовий: Проведення дострокових місцевих виборів зміцнить позиції криміналітету

Проведення дострокових місцевих виборів в Україні загрожує зміцненням позицій криміналітету в органах місцевого самоврядування, вважає лідер партії «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» зазначив, що Володимир Зеленський не зможе за півтора місяця вибудувати систему в правоохоронних органах, яка зробила б неможливим похід криміналітету ще більшою колоною до місцевої влади.

Читайте також: Потрібно думати про те, як збудувати країну в якій хочеться жити, – Садовий

«Якщо запитаєте у людей на вулиці, вони скажуть, що потрібні негайно вибори, всіх вигнати. Такий зараз тренд», – сказав Садовий.

За словами політика, наразі криміналітет підсилює свій вплив на органи місцевого самоврядування, а «мовчазна згода» Верховної Ради дає цьому легітимність.

Тому дострокові вибори до органів місцевого самоврядування можуть зміцнити позиції криміналітету і зацементувати їх там. І вони до цього готові. Вони готові до виборів завтра. Чи готове до цього громадянське суспільство та його представники? Це дуже велике запитання,
– заявив він.

При цьому Садовий зазначив, що «буде спокуса» провести дострокові місцеві вибори.

В Офісі президента Володимира Зеленського розглядають питання про дострокові вибори до органів місцевого самоврядування. Це можуть зробити для того, аби «повністюзмінити систему влади».

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2020 року. В цей день обиратимуть депутатів і голів міських, районних, сільських та селищних рад. Результати виборів повинні оприлюднити не пізніше, ніж 9 листопада.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *