«Рюкзаки Авакова»: суд зобов’язав повторно розглянути закриття справи

Апеляційний суд Києва зобов’язав Солом’янський райсуд Києва повторно розглянути скаргу громадських активістів на постанову прокурора САП про закриття кримінального провадження щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та колишнього заступника міністра Сергія Чеботаря у справі про закупівлю МВС рюкзаків для Національної гвардії.

Про це повідомив Центр протидії корупції (ЦПК) на своїй сторінці в Facebook.

«Апеляційний суд міста Києва постановив, що Солом‘янський суд таки має розглянути нашу скаргу на рішення прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Прокурор незаконно закрив справу рюкзаків щодо Авакова-молодшого та заступника його батька», – йдеться у повідомленні.

На думку юристів ЦПК, ще є шанс реанімувати справу.

«У разі, якщо Солом’янський суд задовільнить скаргу ЦПК, з’явиться шанс змусити прокурорів продовжити розслідування щодо сина міністра внутрішніх справ та екс-заступника міністра. Чекаємо на призначення дати засідання», – додали в Центрі протидії корупції.

Як повідомлялося раніше, прокуратура просить засудити до одного року умовного покарання єдиного обвинуваченого у так званій «справі рюкзаків Авакова» про розкрадання коштів Володимиру Литвину.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *