Російське державне телебачення показало карту потенційних ядерних цілей у США

Російське державне телебачення показало карту США, на якій зазначені військові об’єкти, які Москва вразить у випадку ядерного удару.

Серед цілей зазначений Пентагон та заміська резиденція президента у Кемп-Девід, штат Меріленд. Гіперзвукова ракета, яку розробляє Росія, зможе поцілити у них за менш ніж 5 хвилин, – інформує видання Guardian.

Минулого тижня Володимир Путін заявив про те, що Москва готова до військової кризи, подібної на кубинську, якщо США цього захочуть.

Зі зростанням напруженості через побоювання Росії, що США можуть розгорнути ядерні ракети середнього радіусу у Європі, Путін сказав, що Росія буде змушена відреагувати, розмістивши гіперзвукові ядерні ракети на підводних човнах біля вод США.

США заявили, що не мають планів на найближчу перспективу розгорнути такі ракети у Європі та сприйняли попередження Путіна як пропаганду.

Деякі аналітики вважають, що Путін намагається знову залучити США до переговорів щодо стратегічного балансу між двома державами.

У недільній вечірній передачі російський ведучий Дмитро Кисельов показав карту США та визначив декілька цілей, які вразить Росія у разі ядерної війни.

Серед інших цілей, які Кисельов назвав президентськими або військовими командними центрами США, також Форт Річі, військовий навчальний центр у штаті Меріленд, закритий у 1998 році, військову навчальну базу Макклеллана у Каліфорнії, яка закрилася у 2001 році, та військово-морську базу Джив Крік, штат Вашингтон.

Кисельов сказав, що гіперзвукова ракета «Циркон», яку розробляє Росія, може досягти своїх цілей менш ніж за 5 хвилин, якщо буде запущена з російських підводних човнів.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *