Родичі онкохворих вимагають звільнення заступника Супрун

У понеділок, 11 червня, на засіданні дисциплінарної комісії щодо здійснення дисциплінарного провадження стосовно заступника міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського родичі онкохворих влаштували акцію протесту, вимагаючи відставки чиновника.

Про це з місця події повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Як відомо, скандал навколо заступника в. о. міністра Уляни Супрун розгорнувся після виступу Лінчевського в Рахунковій палаті, коли він заявив про недоцільність лікування онкохворих українців за кордоном.

У зв’язку з цим було призначено засідання дисциплінарної комісії.

Перед початком засідання сталось словесне протистояння між прихильниками та противниками Олександра Лінчевського. Зокрема, президент благодійного фонду «Допомоги онкохворим дітям Валентина Маркевич заявила, що родичі онкохворих людей ображені та вимагають відставки чиновника.

Маркевич привела на акцію онкохвору дитину, на яку через тиждень чекає операція.

«Не може заступник міністра говорити, що хворі на рак всі помруть, а трансплантація лише продовжує життя. За ці слова він має бути звільнений», – сказала Валентина Маркевич.

Вона разом з іншими однодумцями принесла похоронні вінки – «на могилу кар’єри Лінчевського».

Натомість представники ГО «Вільні люди» вважають, що слова Лінчевського перекручено з подачі «олігархів», які хочуть гальмувати реформи в Україні.

«Представники олігархічних кланів відразу підхопили цю цитату та маніпулюють словами заступника міністра. Ми не виступаємо виключно за Лінчевського, ми проти тих, хто заважає змінам і реформам в Україні», – сказав представник громадської організації Дмитро Жмайло.

Нині засідання триває, на ньому крім самого Лінчевського присутня також в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Раніше екс-радник міністра з надзвичайних ситуацій Костянтин Гринчук заявив про повну недієздатність МОЗ у питанні з’ясування причин масового отруєння дітей останнім часом у різних містах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *