Радник Зеленського Апаршин проти ведення прямих переговорів з Путіним

Радник Володимира Зеленського з питань безпеки і оборони Іван Апаршин вважає, що новообраному президенту поки не варто вести прямі переговори з главою Росії Володимиром Путіним.

Таку думку Апаршин повідомив у коментарі для проекту «Донбас Реалії».

«Я говорю, як експерт, це не позиція, яка вже сформована Зеленським. З моєї точки зору, на сьогоднішній день сідати за прямі переговори між Україною і Росією безперспективно. Росія не виконала жодних зобов’язань по відношенню до України (ред.)», – заявив радник новообраного президента з питань безпеки і оборони.

На думку Апаршина, новообраному президенту спочатку потрібно підготувати пропозиції для Росії і узгодити їх щонайменше з представниками Німеччини та Франції.

«Далі вже з узгодженим документом зустрічатися з Російською Федерацією, а, можливо, залучити й інші країни, які сьогодні не входять до Євросоюзу, але є потужними гравцями в світі і їх вплив на Російську Федерацію достатньо великий. Наприклад, Китай», – додав радник Зеленського.Нагадаємо, Апаршин вважає, що Донбас можна повернути Україні протягом п’яти років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *