Рабінович: У наступному році очікуємо дострокових виборів

Народний депутат Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна» заявив, що в Україні необхідно провести дострокові президентські і парламентські вибори.

«У нас країна з непередбачуваним минулим і непередбачуваним майбутнім. Все залежить від дуже багатьох чинників. Але моя думка не змінилася. Я думаю, що в наступному році ми з вами будемо (голосувати, – ред.) на президентських і парламентських виборах. У мене таке внутрішнє переконання. Воно не пов’язане з абсолютним знанням – швидше, з моїм розумінням. Звичайно, я можу помилятися, як і всі, але поки в політиці у мене це не виходило», – заявив Рабінович.

На думку нардепа, у влади дуже низький рівень довіри серед громадян і її потрібно міняти демократичним шляхом.

«Чому я так думаю – це друге питання. Я вважаю, що дострокові вибори – найкращий вихід для країни. Міняти владу в країні треба демократичним шляхом. Я вважаю, що, незважаючи на все, що відбувається, ми не повинні йти знову громити країну свою – ми повинні домогтися дострокових виборів. Тому що влада не довіряє ніхто. Знаєте, як пишуть: «влада довіряють сьогодні 18%». Але можна ж сказати інакше: «влада не довіряють 82%». Все залежить від формулювання. що стосується небажання політиків взагалі йти на вибори поки – це суперечить демократії», – говорить нардеп.

Як повідомлялося раніше, 79% респондентів, опитаних Центром соціологічних досліджень «Софія», не схвалюють роботу Петра Порошенка на посаді президента.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *