Проросійські перли Порошенка

Можна було б не звертати уваги на цю прикру обмовку. Кожен має право на помилку. Але у Петра Олексійовича такі обмовки вже увійшли в традицію. Президент з такою регулярністю повторює тези про «українську окупацію» та «цинічних бандер», що я починаю підозрювати недобре. Може, це як раз те, що у Порошенка насправді на думці?

Ну ось тільки те, що я згадав відразу, з недавнього:

Рік тому Порошенко під час виступу з нагоди Дня соборності України заявив, що землю в Криму і на Донбасі топче «чобіт українського окупанта». До цього, у грудні 2017-го сказав «ніхто не знає підлість українського режиму краще, ніж ми – українці». У Маріуполі, перед військовими, заявив про тимчасову «українську окупацію Донбасу». Ну і про «цинічних бандер» ви всі теж пам’ятаєте.

Президент за останні пару років видав стільки перлів, характерних для програми Кисельова на каналі «Росія», що з них вже можна скласти цілий кліп. Дивіться самі.

 

Якщо серйозно, то це вже не смішно. Я знаю Порошенка, і він не ідіот, щоб постійно казати таку маячню просто через дурість. Ніхто з українських політиків більше так не обмовлюється. Ви чули, наприклад, щоб Парубій, Садовій або Гриценко говорили щось про «українську окупацію» чи «українського агресора»? А у Порошенка це регулярно виривається. Це що, наслідки спілкування з Медведчуком? Мимоволі пригадується анекдот «Ніколи ще Штірліц не був такий близький до провалу»…
Єгор ФІРСОВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *