Порошенко пообіцяв багато нових облич у владі у разі свого переобрання

Президент Петро Порошенко анонсував відставку глав обласних адміністрацій у разі своєї перемоги у другому турі виборів 21 квітня.

Про він сказав під час прямого ефіру на телеканалі 112 Україна.

Відповідаючи на запитання ведучого про кадрові призначення, Порошенко заявив, що результати голосування в першому турі показали йому, наскільки населення незадоволене діями влади, і зокрема, діяльністю влади на місцях.

Він запевнив, що всі голови обласних адміністрацій підуть у відставку, а на їхні місця будуть призначені лідери об’єднаних територіальних громад, які вже показали свою ефективність і заслуговують на підвищення.

Відповідаючи на запитання про конкретні нові прізвища, президент позитивно відгукнувся про конкурс на посади глав Митної та Фіскальної служби та відмітив Максима Нефьодова, який успішно пройшов у фінальну частину конкурсного відбору.

Порошенко пообіцяв, що в оновленій команді буде «багато нових молодих облич».

Нагадаємо, раніше політолог Микита Потураєв заявив, що результати соціологічних опитувань показують те, що діяльність чинного президента Петра Порошенка між першим і другим турами була марною: люди зрозуміли, що, боячись втратити владу, він почав робити те, чим повинен був займатися всі 5 років правління.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *