Новий омбудсмен Денісова має бізнес в анексованому Криму

Новопризначена уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова є однією із контролерів будівельної фірми «Кримзалізобетон», яка після анексії півострова була перереєстрована на російську податкову.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Так, до анексії півострова Денісова володіла чвертю «Кримзалізобетону». У січні 2015 року фірма була перереєстрована у Сімферополі за російським законодавством, а її засновником вказано українське ТОВ «Тріора», 25% статутного капіталу якого внесла Денісова. Серед засновників «Тріори» також двоє екс-нардепів Сергій Веліжанський та Андрій Сенченко.

Звісно ж, будкомпанії «Кримзалізобетон» немає у деклараціях Денісової ні за 2015-й, ні за 2016-й роки. Сама вона свою причетність до фірми заперечила й заявила, що після анексії Криму Росією всі її активи були націоналізовані.Однак це ще не весь бізнес, до якого має стосунок новоспечена омбудсмен. Так, доньки Денісової є засновниками ще п’яти кримських компаній.

Зокрема, донька омбудсмена Олена Титаренко значиться у складі засновників фірми «Севастопольмарінсервіс», яка була перереєстрована на російську податкову в листопаді 2014 року. Також вона є співвласницею кримських ООО «Промтекстиль», «Бизнес Альянс» і «Дигаймер», які займаються виробництвом тканин, будівництвом і орендою нерухомості.

Молодша донька Денісової Олександра Квітко, своєю чергою, володіє половиною компанії «Фірма Д.Е.В. «, що спеціалізується на здачі в оренду нерухомого майна. 

Раніше повідомлялося, що апарат Верховної Ради, здійснюючи антикорупційну перевірку Людмили Денісової, закрив очі на певні розбіжності в її декларації, завдяки чому 15 березня представниця «Народного фронту» стала омбудсменом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *