Нестор Шуфрич вперше прокоментував трагічне ДТП за участю сина

Нардеп терміново прилетів з відпустки у Київ

Народний депутат України Нестор Шуфрич в ексклюзивному коментарі вперше прокоментував ДТП за участю його сина. Політик був у відпустці, але після інформації про дорожньо-транспорту пригоду перервав її та повернувся в Київ.

«Терміново прилетів в Київ. Переговорив з ізраїльськими лікарями. Є надія на порятунок Олексія (постраждалого в ДТП, — «Главком»). Дай Бог йому здоров’я і сил. Зараз готуємо його до перевезення з державної лікарні в приватну клініку. Дасть Бог, наші лікарі та ізраїльські фахівці його врятують. Це головне. Все інше – другорядне», — заявив Шуфрич «Главкому».

Нагадаємо, Нестор Шуфрич-молодший на пішохідному переході скоїв наїзд на перехожого, постраждалий з численними травмами був госпіталізований.

Постраждалому першу допомогу надав син головного рабина України Моше-Реувена Асмана Мендель Асман.

Як заявив народний депутат Антон Геращенко, синові нардепа Нестора Шуфрича щодо відкритої проти нього статті можуть призначити умовне позбавлення волі через відсутність проблем з законом і судимостей раніше.

За даними ЗМІ, потерпілий перебуває у реанімації, стан його тяжкий, він без свідомості.

В неділю ввечері стало відомо, що до лікарні у Києві прибули ізраїльські медики, які лікуватимуть потерпілого у ДТП, яке скоїв Нестор Шуфрич-молодший

У мережі були опубліковані відео з місця дорожньо-транспортної пригоди.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *