НАЗК знайшло 264 порушення у звітах політичних партій

Національне агентство з попередження корупції (НАЗК) в 2017 році склало 264 протоколи про адміністративні правопорушення за результатами аналізу звітів політичних партій про доходи та витрати.

Про це повідомляє сайт НАЗК.

«За результатами аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру протягом минулого року НАЗК склало 264 протоколи про адміністративні правопорушення», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, 170 протоколів складено за правопорушення, передбачене ст. 212-21 КУпАП (порушення порядку подання звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду).

86 протоколів – за ст. 212-15 КУпАП (порушення порядку надання або отримання внеску в підтримку політичної партії), 8 протоколів – за неподання інформації, документів, а також порушення термінів їх надання (ст. 188-46 КУпАП).

Нагадаємо, НАЗК відмовилося надати результати повної перевірки електронної декларації глави Національного банку Валерії Гонтаревої за 2016 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *