НАЗК просить НАБУ розслідувати декларування недостовірної інформації Кононенком і Філатовим

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) просить Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідувати декларування недостовірної інформації першим заступником голови фракції БПП у Верховній Раді Ігорем Кононенком за 2015 рік на суму 7,6 млн гривень і мером Дніпра Борисом Філатовим за 2016 і 2017 роки на 1 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

Згідно з ним, Кононенко в виправленій декларації за 2015 року зазначив недостовірну кількість і номінальну вартість акцій 3 акціонерних товариств, зареєстрованих в Україні, і 2 належних йому іноземних компаній, а також не задекларував дохід невістки. Загальна сума недостовірних відомостей становить майже 7,6 млн гривень.

Мер Дніпра Філатов з 2016 по 2017 роки не відобразив інформацію про земельну ділянку, мотоцикл, судно й орендовану земельну ділянку, а також будинок дружини і вказав недостовірну інформацію про джерело і розмір свого доходу і дружини. Загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2016 і 2017 роки становить понад 485 тис. гривень і 519 тис. гривень відповідно.

НАЗК надіслало до НАБУ обґрунтовані висновки про правопорушення.

НагадаємоНАЗК виявило недостовірні дані у виправленій електронній декларації чинного народного депутата від БПП Ігоря Кононенка за 2015 рік на загальну суму 7,6 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *