Нацполіція після розголосу ліквідує озброєний загін Киви

Департамент поліції охорони Національної поліції почав ліквідацію підпорядкованого йому відділу воєнізованої охорони «Безпека життя», повідомляє Радіо Свобода.

«На цей час департаментом поліції охорони здійснюються заходи щодо ліквідації відділу воєнізованої охорони «Безпека життя» у встановленому законодавством порядку», – йдеться у відповіді департаменту поліції охорони на запит щодо діяльності цього відділу.

У департаменті пояснили, що «з метою підвищення ефективності діяльності органів і підрозділів Нацполіції вживалися відповідні організаційно-практичні заходи, у тому числі шляхом оптимізації штатних структур».

Відповідно, однією зі змін у структурі департаменту поліції охорони та підпорядкованих йому підрозділів стало скорочення у повному обсязі штатної чисельності відділу воєнізованої охорони «Безпека життя».

Раніше повідомлялося, що створення відділу «Безпека життя» суперечить законодавству, а його працівники почали брати участь у політичних акціях й ходити у супроводі голови Соцпартії Іллі Киви.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *