Нацполіція опублікувала відео штурму райвідділу в Києві

Співробітники Відділу комунікації поліції Києва опублікували відео штурму активістами Подільського районного відділення в Києві. Спроба радикалів штурмувати Подільське управління поліції в Києві була знята на камери спостереження і опублікована на YouTube-каналі відомства.

На відео зображено, як більше 20 молодих чоловіків заблокували приміщення всередині відділення. Після цього вони спробували витягти одного з поліцейських в натовп, а коли їм це не вдалося, намагалися проштовхнутися за двері.

На затриманих правоохоронці відкрили справу за статтею «хуліганство», а ті написали заяви в Державне бюро розслідувань.

Це сталося після того, як з Контрактової площі до управління поліції доставили групу осіб, затриманих на одній з політичних акцій з зеленкою, ножами, газовими балончиками і пістолетом.

За даними бюро, в рамках кримінального провадження проведені допити свідків, 9 постраждалих осіб і 8 поліцейських. Як зазначається, також досліджується відео, вилучене з камер спостереження, розміщених в управлінні Національної поліції. Тривають інші невідкладні слідчі дії.Нагадаємо, перед початком виступу Юлії Тимошенко поліція на Контрактовій площі в Києві затримала активістів і доставила їх до Подільського райвідділу поліції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *