На Львівщині 184 Навчальний центр запрошує на військову службу за контрактом

184 Навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запрошує на військову службу за контрактом. Охочим пропонують широкий вибір посад, зокрема. рядового, сержантського та офіцерського складу.

Перевага надається військовозобов’язаним, які мають досвід участі в ООС. Про це повідомив сьогодні, 21 листопада, власкор IA ZIK з посиланням на командування 184 Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У 184 Навчальному центрі  наявна низка посад інструкторського та викладацького складу, де є можливість проходження служби особами, які є обмежено придатними до військової служби. Тобто, якщо військовослужбовець зазнав поранень і за станом здоров’я в подальшому не може проходити службу у бойових частинах, проте бажає служити і володіє необхідними знаннями для навчання особового складу, він має можливість перевестися у 184 Навчальний центр.

Військовослужбовці, які проходять службу у 184 Навчальному центрі, мають гідне грошове забезпечення та повний соціальний пакет, передбачений чинним законодавством України.

Крім цього, введено в експлуатацію гуртожиток для рядового та сержантського складу на 120 місць. Також завершується будівництво ще двох нових гуртожитків для військовослужбовців Центру.

Звертатися за адресою: Львівська область, Яворівський район, село Старичі, вул. Шептицького або за тел.: (03259) 72 050.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *