Молодий український доброволець-парамедик отримав тяжке поранення на Донбасі

У мережі з’явилася зворушлива історія 20-річного добровольця-парамедика “госпітальєра” Миколи Волкова “Смурфика”, який отримав серйозне поранення на Донбасі і перебуває у важкому стані.

Про нього розповіла у Facebook ветеран-доброволець і автор проекту “Госпітальєри” Яна Зінкевич передає НАРОДНА ПРАВДА.

Молодий український доброволець-парамедик отримав тяжке поранення на ДонбасіМолодий український доброволець-парамедик отримав тяжке поранення на Донбасі

“Був тяжко поранений наш доброволець Госпітальєр, Микола Волков, один Смурфик. Почуйте його історію. Почуйте чому він мало не віддав найцінніше – життя”, – написала вона.

Микола Волков, “Смурфик” – молодий 20-річний юнак з м. Маріуполь, який у червні 2018 року пройшов навчальний центр “Госпітальєрів”, і з 1 липня поїхав на свою першу ротацію в складі батальйону.

“З осені 2018 року він був закріплений до 8 батальйону УДА “Аратта” і щодня ніс важку ношу добровольця-парамедика. Він не мав медичної освіти, але за покликом душі став парамедиком і рятував життя. Це дуже щирий і одночасно мужній хлопець, який був готовий понести найбільшу ціну Свободи – життя”, – написала Зінкевич.

“Госпітальєр” закликала усіх небайдужих приєднатися до порятунку молодого парамедика. “Зараз, нам разом з вами потрібно допомогти йому залишитися на цьому світі, та зробити максимум для його одужання та максимального відновлення. Ти в наших серцях один Смурфик і кожен з нас зробить все, тепер для твого спасіння. Кожен день на шляху до його одужання буде важкий.

У Смурфика складне кульове поранення в голову, пошкоджена велика частина мозку та кісток. Зараз він знаходиться в політравми Мечникова, і я вдячна всім, хто долучався і допоміг мені в ці складні добу”, – написала волонтер.

Молодий український доброволець-парамедик отримав тяжке поранення на Донбасі

Молодий український доброволець-парамедик отримав тяжке поранення на Донбасі

Молодий український доброволець-парамедик отримав тяжке поранення на Донбасі

Нагадаємо, раніше українські військові на Донбасі помстилися терористам за загиблих побратимів Яну Червону і Олександра Мілютіна, ліквідувавши спостережний пункт супротивника – у бойовиків один загиблий і один поранений.

Згідно з даними за 11квітня, втрати бойовиків на Донбасі склали 17 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *