Медведчук розчарувався у Зеленському

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За  життя» Віктор Медведчук не може зараз підтримати де-факто обраного президентом Володимира Зеленського.

Про це проросійський політик заявив в ефірі російського пропагандистського каналу Росія 24, передає Лига. Бізнес.

Його підтримкою Зеленський може заручитись, якщо «реально захоче миру на Донбасі, і ми побачимо, що він реально це робить».

«Дуже складно говорити про його обіцянки, пана Зеленського, бо таки не було. Були окремі репліки, і то вони з’явились в останні три-п’ять днів. Це все поки умовно», – сказав Медведчук.

За його словами, при двох «ні» Зеленського – амністії бойовикам та особливого статусу Донбасу – «говорити про те, що він буде робити щось для миру, поки дуже складно».

«Може, ситуація зміниться. Може, це пов’язано з тим, що йому ще невідомі окремі особливості процесу на Донбасі.

…На превеликий жаль, поки це виглядає так», – резюмував олігарх.

В ефірі у пропагандистів країни-окупанта РФ Медведчук традиційно перерахував кремлівські  штампи – про те, що «Петро Порошенко допустив війну», «тарифний геноцид» тощо.

Нагадаємо, 5 лютого Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука за статтями про можливу державну зраду і сепаратизм.

До слова, Віктор Медведчук перебуває у тісних родинних стосунках з президентом країни-агресора Володимиром Путіним: є його кумом. Він заявляв, що не вважає РФ агресором, і зазначав, що визначення «Росія – країна-агресор» є «пропагандистським штампом, але ніяк не реальністю».

Збройний конфлікт між Росією та Україною почався у квітні 2014 року з анексії українського півострова Крим. Бойові дії відбуваються між українськими військовими ЗСУ  та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Перемовини щодо врегулювання конфлікту проводили у тристоронній контактній групі в Мінську. Однак наприкінці 2018 року одна з членів групи Ірина Геращенко порадила перенести місце зібрання в іншу країну, оскільки сумнівається у політиці керівництва Білорусі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *