Майдан планують закрити на час проведення парламентських виборів і далі

Майдан планують закрити на час проведення парламентських виборів і далі

У центрі Києва планують капітально відремонтувати покриття на Майдані Незалежності. Роботи призначені на осінь 2019 року.

Про це повідомляють Українські новини, з посиланням на КП "Шляхово-експлуатаційного управління з ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них" Шевченківського району Києва.

Так, початок капремонту покриття на головній площі столиці запланували на вересень 2019 року. Завершити ремонт мають намір в кінці 2021 року. На даний момент вартість робіт оцінили в 70 млн грн. Інформація про те, чи будуть перекривати проїжджу частину дороги в зв’язку з ремонтом, поки невідома.

Як повідомляє видання, раніше в Шевченківській РДА заявили про плани провести ремонт на аварійно-небезпечних ділянках на Майдані Незалежності, які були пошкоджені під час Революції Гідності.

Нагадаємо, в ніч на 30 листопада 2013 відбувся розгін мітингу під стелою Незалежності в центрі столиці України. Як пояснила київська влада, демонстранти з наметами заважали встановленню новорічної ялинки. Цією датою ропочалася активна фаза подій, яка отримала назву Революція Гідності.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *