Лукашенко пообіцяв Путіну якісну горілку і закуску

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з Володимиром Путіним пообіцяв, що його країна постачатиме Росії тільки якісну продукцію.

Про це пише видання БЕЛТА.

«Ми маємо усі можливості для того, щоб нагодувати людей якісними продуктами харчування. Тому які б не були конфлікти і скандали, ви повинні пам’ятати: ми ніколи не будемо постачати росіянам ні погану горілку, ні погану закуску», – сказав він.

Нагадаємо, раніше у міжнародних ЗМІ повідомляли, що Білорусь хоче отримати від Росії компенсації за «податковий маневр», через який подорожчає нафта для білорусів. Це, за оцінками Мінська, призведе до 383 млн доларів втрат.

У Кремлі ж відповіли, що жодних обіцянок з виплати компенсацій не давали.

Журналісти також зазначають, що за годину до перемовин міністр фінансів РФ Силуановдодав, що не довіряє білоруській митниці.

Ускладнились стосунки обох держав після взаємних звинувачень, пов’язаних із новими митами на нафту і газ. У Мінську тарифи назвали штучно завищеними.

Згідно з домовленостями, Москва надсилає нафту і нафтопродукти до Білорусі, минаючи мито. Натомість Білорусь реекспортує деякі з товарів, залишаючи собі надходження.

На думку видань, Росія використовує дешевий енергоекспорт і позики до Білорусі, аби утримувати країну в геополітичній орбіті Москви. Та в результаті західних санкцій фінансувати сателіта дедалі важче.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *