Куба звинуватила США у переміщенні військ до Венесуели

Очільник МЗС Куби Бруно Родрігес звинуватив у вівторок США у перекиданні військ до Венесуели. Куба закликала світову спільноту виступити на захист миру і поваги суверенітету Боліваріанської Республіки. Звинувачення пролунали після заяви Трампа про контроль Мадуро Кубою.

Про це Родрігес заявив під час виступу на прес-конференції у Гавані.

Читайте також: Ви ризикуєте втратити все, – Трамп звернувся до військових Венесуели

У мене є всі дані, які дозволяють стверджувати, що здійснюються польоти з американських баз, де діють підрозділи спеціальних операцій і морська піхота, використовувані для таких акцій, в рамках підготовки дій проти Венесуели,
– сказав дипломат.

За словами кубинського міністра, ці польоти ніяк не пов’язані з наданням гуманітарної допомоги Венесуелі, яку просуває частина міжнародного співтовариства.

Керівництво Куби закликало світову спільноту виступити на захист миру і поваги національного суверенітету Боліваріанської Республіки.

«Необхідно дотримуватися шляху діалогу і безумовної поваги суверенітету Венесуели», – зазначив глава відомства.

За його словами, адміністрація США чинить тиск на країни – члени ООН для прийняття свого проекту резолюції з врегулювання кризи, який містить заклик до проведення у Венесуелі нових президентських виборів.

Варто зауважити, що звинувачення у сторону США пролунали після того, як президент Дональд Трамп, під час виступу у Міжнародному університеті штату Флорида, заявив, що військові Куби контролюють Венесуелу та безпосередньо Ніколаса Мадуро.

Бруно Родрігес заявив тоді, що у Венесуелі немає військових з Куби та зажадав від Вашингтона доказів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *