Коломойський заявив, що не боїться повторити долю Фірташа

Бізнесмен Ігор Коломойський не боїться екстрадиції в США.

Про це Коломойський розповів в інтерв’ю для Нового времени, прокоментувавши розслідування ФБР і позов «ПриватБанку» в суд Делавера.

У відповідь на питання, чи стежить бізнесмен за процесом стосовно бізнесмена Дмитра Фірташа, якому загрожує екстрадиція в США, він відповів: «Хоча ж ми знаємо, що від тюрми і від суми не зарікайся. Але наразі я не відчуваю якихось побоювань».

Водночас він заявив, що не знає подробиць розслідування справи проти Фірташа. Бізнесмен зазначив, що не знає, які звинувачення йому можуть пред’явити в США, і що саме розслідує ФБР. Він додав, що ФБР допитувало його, а лише «зверталося», при цьому про початок розслідування Коломойський дізнався з преси.

«Ці гучні історії з «ПриватБанком». Якщо «ПриватБанк» подає вже цивільні позови напевно вони вже кудись накатали скарги ще в 2016-м або 2017-го, цілком ймовірно, – коли була націоналізація або до націоналізації. Вони там спираються на звіти міжнародного детективного агентства Kroll (який оцінив збитки «ПриватБанку», пов’язані з колишніми власниками в $ 5,5 млрд)», – розповів бізнесмен.

Коломойський назвав фейком позовну заяву «ПриватБанку», в якому зазначено, що з січня 2006-го по грудень 2016- го загальний рух грошових коштів по рахунках кінцевих бенефіціарів власників в кіпрському філії «ПриватБанку», які нібито використовувалися для відмивання коштів, склало $470 млрд.

Нагадаємо, Коломойський звинуватив Порошенка в невиконанні Мінських угод.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *