“Колабораціонізм і державна зрада”: Скрипін дав оцінку діям Киви

“Колабораціонізм і державна зрада”: Скрипін дав оцінку діям Киви
“Колабораціонізм і державна зрада”: Скрипін дав оцінку діям Киви

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива, який за повідомленням ЗМІ переписувався з депутатом Державної думи РФ Володимиром Жириновським, є колаборантом і державним зрадником.

Про це сказав журналіст Роман Скрипін в ефірі Skrypin.ua

“Якщо Кива переписується із Жириновським, який є членом парламенту РФ, то така переписка, її характер, це називається колабораціонізм. У нас, на жаль, не ухвалений закон про колаборантів. А в принципі це державна зрада за великим рахунком. У цьому випадку я схильний довіряти Дарвіну, що таки – від приматів. Що обійшлося без духовності. 

Вже у фінальній стадії ремонт Київського зоопарку. І там обіцяють поліпшений вольєр для приматів. Кажуть, там доглядають, тепло, годують добре…Маю повторитися. Якщо серйозно, це колабораціонізм і ніяка не “міжпарламентська взаємодія” в умовах війни Росії з Україною. Саме так – Росії з Україною. Це війна.

Верховна Рада, уряд не хочуть це називати офіційно війною, визначати як війну. Це їхні проблеми. І Верховна Рада мала би ухвалити закон про колабораціонізм, який зняв би багато питань. Тільки не давайте його писати Бородяському”, – сказав Скрипін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *