Грицак звітував у Раді про зірвану СБУ спецоперацію НАБУ в годиннику за 54 тис. грн

Глава Служби безпеки Василь Грицак прийшов до Верховної Ради, щоб розповісти свою версію про зірвану його відомством та Генпрокуратурою антикорупційну спецоперацію НАБУ в Держміграційній службі, у швейцарському годиннику.

Дорогий аксесуар помітили фотокореспонденти «Страни«.

Виявилося, що глава СБУ вибрав годинник дуже популярного серед знаменитостей бренду Breitling, який, зокрема носять голлівудські зірки Уілл Сміт, Харрісон Форд та англійський футболіст Девід Бекхем.

Модель Colt Quartz зі сталевим корпусом, матовим обідком, з вершиною електронних технологій — механізмом Breitling SuperQuartz (що в десять разів точніший за стандартний кварцовий), з міцною конструкцією та товстим сапфіровим склом, що гарантує водонепроникність до 200 м глибини.

Вартість такого годинника — майже 2,8 тисячі доларів або ж 75 тисяч гривень. Зараз за «різдвяними» знижками його можна придбати за 54 тисячі гривень.

Як відомо, декларацію Грицака «засекречено» згідно із законодавством, тому дізнатися із відкритих джерел, чи вказав посадовець аксесуар класу люкс — неможливо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *