Доступно кожному: лікарі назвали ефективний спосіб підтримки роботи серця

Лікарі дійшли висновку, що вправи з обтяженнями – штангами, гантелями і силовими тренажерами –  ефективніше знижують ризик серцево-судинних хвороб, ніж кардіонавантаження, як вважалося раніше. Вагові тренування зменшують кількість небезпечного жиру навколо серця.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє healthinfo.ua.

До останнього часу було прийнято вважати, що найкращим методом тренування серця є кардіонавантаження, до яких відносяться біг, тривалі прогулянки пішки, заняття на велотренажерах. Однак нове  дослідження довело, що силові тренування, тобто заняття зі штангами, гантелями і різного роду силовими тренажерами, дають більш ефективний захист від серцево-судинних хвороб за рахунок більш помітного зменшення рівня небезпечного серцевого жиру.

Обидва види тренувань були ефективні в справі зменшення жиру навколо серця у невеликої групи добровольців з  ожирінням. Однак вагові тренування показали значно кращий вплив у порівнянні з кардіонавантаженнями. Приміром, серцеве ожиріння було зменшено майже на третину за три місяці тренувань, зосереджених на підйомі різного роду ваг без кардіонавантажень.

Як наголосили дослідники, у  світі кожна третя людина вмирає від серцево-судинних захворювань, що становить 17,9 млн життів на рік.  Дані захворювання досить часто викликаються скупченням жирових бляшок в артеріях, яких можна уникнути за рахунок поліпшення харчування і тренувань.

Нагадаємо, голландські вчені провели дослідження і встановили, м’якоть яких овочів і фруктів здатна запобігти інсульту.

Медики також називали ряд маловідомих факторів, які можуть стати причиною інсульту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *