Депутати, як «збіговище цуциків» – Доній пояснив, хто поклав край саботажу інавгурації Зеленського

Лише після того, як відбулась аномальна ситуація – посли країн «Великої сімки» зібралися, зустрілися з діючим Президентом Порошенком і наголосили, що владу треба передати новообраному президенту, депутати визначили дату інавгурації.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

Він вважає, що народні депутата довго не могли визначитися із датою інавгурації Зеленського, бо був «свідомий саботаж».

«Саботаж був по трьох напрямах. Перший – ЦВК, яка в неформальний спосіб залежна від Порошенка, порахувавши за 3 дні результати, але оголосила їх аж на 10-й день.

Другий момент саботажу – Верховна Рада на 3 тижні пішла у відпустку. Але ті самі люди 3 роки тому говорили, що має бути тільки один тур виборів, бо в нас воєнні дії, але зараз вони вважали, що краще десь відпочити.

І третій момент саботажу – навіть, коли вони вийшли з відпустки, тут теж почався саботаж. А я нагадаю, що голова ВРУ обіцяв на зустрічі із Зеленським поставити питання щодо дати інавгурації на голосування раніше», – зауважив Олесь Доній.

Він також нагадав, що депутати проголосували за дату інавгурації тільки після того, як до української влади звернулися посли країн «Великої сімки».

«Лише після того, як відбулося аномальна ситуація – посли країн «Великої сімки» зібралися, зустрілися з діючим Президентом Порошенком і наголосили, що владу треба передати новообраному президенту, депутати визначили дату інавгурації.

А це говорить про керованість депутатів. Це збіговисько цуциків. Вони не спроможні до самостійного прийняття рішень!»,– вважає політолог Доній.  

Нагадаємо, сьогодні народні депутати визначили дату інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського – 20 травня. Розгляд постанов відбувся за скороченою процедурою.

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *