Депутата Сумської облради судитимуть за керування авто в нетверезому стані

За керування авто в нетверезому стані судитимуть депутата Сумської обласної ради Володимира Поцелуєва. 27-го грудня на вулиці Прокоф`єва, що у Сумах, патрульні зупинили автомобіль Тойота.

За їхньою версією, під час спілкування з водієм, вони помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння, розповів нам сьогодні вдень речник патрульної поліції області Олег Сологуб.

“Поліцейські запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння або на місці зупинки за допомогою спец приладу «драгер» або в медичному закладі, на що він погодився і забажав прослідувати в медичний заклад. Після проходження обслідування в медичному закладі  лікарський висновок зафіксував у нього стан сп’яніння. Інспектори склали на нього адміністративний протокол, за статтею 130, тобто керування в стадії сп’яніння. Матеріали наразі передані вже до суду” – Олег Сологуб, речник патрульної поліції. 

31-го грудня в інтернеті зявилось відео, яке було зняте в момент події. Його  опублікував сайт Sumy Today. За словами Олега Сологуба патрульні не мають відношення до його створення та розповсюдження. У відео Володимир Поцелуєв так пояснює ситуацію:  “мене зупинили, сказали, що я випивши і кажуть, або тут проходь, або їдь в наркодиспансер я обираю наркодиспансер. От покажіть, будь ласка, автомобіль в якому я знаходився..(показує авто)”.

Ми намагались отримати коментар Володимир Поцелуєва щодо того, що сталось на вулиці Прокоф’єва. На камеру чоловік спілкуватись відмовився – свою позицію пояснив телефоном.“Звичайно я маю свою версію але я її озвучу після рішення суду. Я прийму будь-яке рішення суду, яке він прийме” – сказав Володимир Поцелуєв, депутат Сумської облради. 

Якщо у суді вину чоловіка доведуть, йому загрожує штраф – 10 тисяч 200 гривень з позбавленням права керувати автомобілем впродовж року. Засідання призначене на 16 січня. Нагадаю, Володимир Поцелуєв  – депутат  Сумської обласної ради сьомого скликання, обирався за списками Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», є членом цієї партії, він медик за фахом, із 2003-го року працює головним лікарем Сумської центральної лікарні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *