Дебати Порошенка та Зеленського: які канали покажуть виступ кандидатів

Дебати кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського будуть мати відкритий відеосигнал, який зможуть взяти всі бажаючі канали.

Про це повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія в коментарі телеканалу “112 Україна”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

ДЕБАТИ ЗЕЛЕНСЬКОГО І ПОРОШЕНКА: ДЕ І КОЛИ ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН

За словами Аласанії, понад 20 закордонних каналів візьмуть трансляцію дебатів: «Сигнал буде відкрито. Понад 20 закордонних каналів будуть транслювати. Сигнал відкритий ЦКУ, це такий центр, який роздає сигнали РТ, там будуть всі сигнали – і зі стадіону, і з “Суспільного”. Сигнал спокійно зможуть приймати всі канали».

При цьому він зазначив, що існують певні труднощі з трансляцією зі стадіону, де дебати будуть вважатися політичною агітацією, а тому повинні бути оплачені з штабів кандидатів.

«У законі зазначено тільки про сигнал офіційних дебатів, там вони повинні робити це безкоштовно. А про публічної дискусії на стадіоні питання ще стоїть. Чим ризикують канали? Наприклад, штрафами від Нацради з питань телебачення і радіомовлення або від ЦВК», – повідомив Аласанія.

Нагадаємо, напередодні штаби кандидатів в президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка дійшли згоди в питанні трансляції дебатів на НСК «Олімпійський» — суспільний мовник «Суспільне» відповідатиме за режисерське забезпечення, а також художнє керівництво ефіру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *