Бойовики паралізували відновлення мосту у Станиці Луганській: перші подробиці

Бойовики відмовилися надати гарантії безпеки для проведення робіт біля моста в Станиці Луганській.

Про це повідомляється на сторінці операції Об’єднаних сил в Facebook з посиланням на українську сторону Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Українська сторона СЦКК зазначає, що 31 серпня окупаційна адміністрація відмовила в доступі до зруйнованої частини моста, на ділянці розведення №1 Станиця Луганська, представникам «Укртрансмоста».

«У зв’язку з цими обставинами представники« Укртрансмоста »змушені були покинути дільницю розведення №1, не провівши вивчення ділянки зруйнованого моста для визначення обсягів проведення подальших відновлювальних робіт», – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначає українська сторона СЦКК, на сьогоднішній день був запланований демонтаж, розбирання і вивіз елементів конструкцій зруйнованого моста, прибирання бар’єрного загородження, вивезення пошкоджених металевих конструкцій, а також прибирання будівельного сміття.

Сьогодні вранці представниками української сторони СЦКК була проведена зустріч з дзеркальними патрулями СММ ОБСЄ, продемонстрована готовність розрахунків до проведення робіт з обстеження ділянки місцевості біля моста, розбирання і розчищення завалів зруйнованої частини моста.

«Через СММ ОБСЄ до НЗФ РФ була доведена наша готовність до проведення робіт, на що було отримано відмову щодо гарантій безпеки і відмова їх забезпечити, пояснюючи відсутність детального плану відновлювальних робіт», – йдеться в повідомленні.

Українська сторона СЦКК зазначає, що блокування окупаційною адміністрацією робіт у Станиці Луганській в черговий раз свідчить про цілеспрямоване недотримання бойовиками своїх зобов’язань по відновленню інфраструктури в цьому районі.

Раніше, 20 серпня представники так званої «Луганської народної республіки» зірвали роботи української сторони щодо демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській.

Нагадаємо, згідно з Рішенням Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 серпня було розпочато розмінування території біля зруйнованої частини мосту через річку Сіверський Донецьк. Також наголошується, що українською стороною виконані всі підготовчі заходи для проведення демонтажу фортифікаційних споруд, розташованих у межах ділянки розведення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *