Бойко поїхав у Москву говорити з Медведчуком і Медвєдєвим про економіку

У Москві відбувається зустріч прем’єра РФ Дмитра Медвєдєва, голови «Газпрому» Олександра Міллера, олігарха Віктора Медведчука і кандидата у президенти України Юрія Бойка.

Трансляцію з Росії проводив український телеканал Newsone.

На початку зустрічі Медвєдєв зазначив, що «відносини України з Росією знаходяться у стані глибокої кризи».

Він повідомив, що основними темами зустрічі з опозиціонером стануть газова угода й питання економіки.

У відповідь Бойко подякував за запрошення і додав, що протягом останніх років (з початку війни на Донбасі – ред.) відбувається «деградація відносин».

На думку Бойка, нині треба «повернути товари, продукти на російський ринок, який втратили за останні 5 років» і сказав, що «торгова війна погіршує життя українцям».

Під час зустрічі росіяни та українці обговорювали продовження газової транзитної угоди.

Медведчук відповів, що російський газ і донині постачають в Україну, але з Європи «через якихось незрозумілих посередників», і що українці перетворилися у злиднів унаслідок «єврореформаторської влади».

За словами олігарха, від часів Порошенка в Україні тарифи нібито виросли у середньому на 745%, на газ – 1080%, а на опалення – 1200%.

«Ці цифри повинні змусити задуматися кожного, хто претендує на владу у вашій країні», – погодився Медвєдєв.

Нагадаємо, 5 лютого Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука за статтями про можливу державну зраду і сепаратизм.

До слова, Віктор Медведчук перебуває у тісних родинних стосунках з президентом країни-агресора Володимиром Путіним: є його кумом. Він заявляв, що не вважає РФ агресором, і зазначав, що визначення «Росія – країна-агресор» є «пропагандистським штампом, але ніяк не реальністю».

Збройний конфлікт між Росією та Україною почався у квітні 2014 року з анексії українського півострова Крим. Бойові дії відбуваються між українськими військовими ЗСУ  та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Перемовини щодо врегулювання конфлікту проводили у тристоронній контактній групі в Мінську. Однак наприкінці 2018 року одна з членів групи Ірина Геращенко порадила перенести місце зібрання в іншу країну, оскільки сумнівається у політиці керівництва Білорусі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *