miting

Біля Кабміну мітингують сотні працівників «ДніпроАзоту» Коломойського – Гройсман не виходить

В середу, 11 липня, біля будівлі Кабінету міністрів України мітингують кілька сотень працівників Кам’янського хімічного підприємства «ДніпроАзот», власником якого є Ігор Коломойський, повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Вони вимагають відновлення роботи підприємства, яке не працює вже місяць через відсутність постачання газу. В результаті цього більше 4 тисяч людей залишились без роботи.

Як заявив головний спікер на цій акції голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, нинішня влада знищує промисловість в Україні.

«Що ми маємо зараз? У нас знищена вугільна промисловість, металургія, хімічна галузь. І це в аграрній країні, якій просто необхідні добрива. Ми зараз посаджені на «російську голку», залежні від російського ринку. І це в час війни. Наш зовнішній ворог – це Росія, а внутрішній – сидить у цих кабінетах (Кабміну – ред.)», – сказав він.

Учасники акції протесту закликали прем’єр-міністра Володимира Гройсмана вийти до них. Однак, минула година, а ніхто із представників влади до мітингувальників не вийшов.

Варто відмітити, що під час виступу Киви невідомі закидали сцену яйцями та зеленкою, через що той назвав їх зрадниками.

Нагадаємо, у кінці вересня 2017-го року Печерський райсуд Києва арештував майно «ДніпроАзоту» у рамках розслідування справи про розкрадання коштів із «ПриватБанку».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *