«Антонов» звинуватив Кабмін в ускладненні роботи

Авіабудівне держпідприємство «Антонов» звинуватило Кабінет міністрів в ускладненні роботи та «ненаданні належної підтримки».

Про це йдеться у відкритому листі «Антонова», передає «Главком«.

У держпідприємстві зазначили, що Кабмін має намір вилучити у «Антонова» значну частину зароблених коштів для вирішення проблем інших підприємств. Крім того, керівництво «Антонова» додало, що у 2016 році прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяв профінансувати запуск серійного виробництва пасажирських літаків.

Перелічені заходи, на думку керівництва держпідприємства, можуть зірвати міжнародні домовленості щодо виробництва Ан-132D, модернізації Ан-70, а також зупинки розробки першого українського ударного безпілотника «Горлиця».

«Керівництво  «Антонова» вважає, що такі дії не тільки не допоможуть тим, хто знаходиться на межі, але і збанкрутять тих, у кого ці кошти будуть вилучені», — заявили на держпідприємстві.

В уряді заява «Антонова» поки що не була прокоментованою. 

Нагадаємо, прем’єр Володимир Гройсман прокоментував свою заяву про те, що проблема з корупцією в Україні перебільшена зазначивши, що в інтерв’ю він назвав лише сфери, де вдалося прийняти системні рішення, щоб знищити корупцію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *